Nie wahaj się już dzisiaj z nami skontaktować.

Zgodnie z mottem "nie ma zbędnych pytań" kompetentnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące sprowadzenia auta z Niemiec i pomożemy Ci znaleźć twój idealny samochód.

Najlepiej skopiuj niżej podane potrzebne dane i wyślij do nas e-Mail na:

Z wysłaniem e-Maila wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Szanujemy prawo do prywatności użytkowników naszego serwisu. Wprowadzane dane poprzez wypełnienie formularza nie zostaną udostępnione osobom trzecim!

Administratorem danych osobowych jest właścicielka Auto Manager - Małgorzata Drabik - Espenweg 4 - 59192 Bergkamen - BRD. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

Potrzebne dane:

Imię i nazwisko

Marka szukanego pojazdu

Klasa pojazdu (limuzyna/kombi/terenowe...)

Maksymalny przebieg

Klimatyzacja (automatyczna/manualna/obojetnie)

Adres e-mail

Model

Rodzaj paliwa (benzyna/diesel/elektryczny)

Moc (od-do KM)

Cena (od-do w €/zloty)

Telefon kontaktowy

Preferowane kolory

Skrzynia biegów (automatyczna/manualna/obojetnie)

Rok produkcji (od-do)

Treść wiadomości

Kupując auto z nami są Państwo w pewnych i bezpiecznych rękach!

Małgorzata, 42 lata

Z wykształcenia jestem projektantką mediów drukowanych, jednak przez ostatnie lata zawodowe zajmowałam się rachunkowością. W wolnym czasie bawiłam się web design i fotografią i tak powstała nasza strona internetowa.

Przez wiele lat uważałam, że samochód jest tylko środkiem transportu, którego celem jest komunikacja z punktu A do punktu B. Doskonale pamiętam wyczerpujące kilkuset kilometrowe podróże do Polski w autach w bardzo kiepskim stanie.

Każdy przyzna, że 1000 km w starym aucie nie można porównać z 1000 km w komfortowym samochodzie.

Te 1000 km przekonały mnie, że nawet daleka jazda samochodem może sprawiać niesamowitą frajdę. Tak właśnie odkryłam moja pasję samochodową i przyjemność poznawania zalet różnych pojazdów. Uczucia takie jak bezpieczeństwo czy komfort oraz radość z przyspieszenia, które wbija w fotel oczywiście przy zachowaniu totalnej kontroli.

Coraz więcej spędzamy czasu w samochodach, jeździmy nimi do pracy, na zakupy, jak również w dalekie podróże. Samochód jest jak nasz ulubiony pokój, do którego zapraszamy gości, jesteśmy z niego dumni, musi nam się podobać, lubimy się w nim prezentować, czujemy się w nim bezpiecznie i dobrze.

Christoph, 44 lata

Już w młodym wieku interesowałem samochodami i sprzedawałem je w Polsce. Lecz tylko z umiarkowanym sukcesem, ponieważ brakowało mi w tym czasie doświadczenia i niezbędnych kontaktów. A więc postanowiłem zbudować sieć, aby móc w przyszłości uzyskać lepsze rezultaty.

Jakiś czas później wszedłem do branży samochodów dostawczych MAN oraz usług branży motoryzacyjnej.

W 2007 roku rozpocząłem mój wymarzony zawód jako sprzedawca samochodów w salonie niemieckiej marki Premium.

Od tamtej pory konsekwentnie dążyłem do celu.

A więc postanowiłem zbudować sieć, aby móc w przyszłości uzyskać lepsze rezultaty.

Co roku sprzedaję między 400 i 500 samochodów, głównie rocznych, dzięki czemu byłem w stanie zbudować sieć dealerów, z którymi utrzymuję regularny kontakt.

W 2014 narodził się pomysł, żeby moimi umiejętnościami, moją wiedzą, zaangażowaniem i moimi kontaktami Wam służyć=> bezpośrednio mojemu klientowi, a nie pracodawcy.

auta-z-Niemiec: Malgorzata i Christoph team Auto-Manager

“Ludzie mający charakter postępują właściwie nie dlatego, że myślą, że zmienią przez to świat, lecz dlatego, że nie godzą się na to, by świat ich zmienił.”

Michael Josephson

Pomysł na powstanie naszej firmy

Jesteśmy profesjonalnymi sprzedawcami samochodów w segmencie wyższym.

Podczas naszej pracy często widywaliśmy problemy, z jakimi spotykają się polscy klienci w trakcie zakupu auta w Niemczech.

W końcu postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie w tej branży oraz to, że bardzo dobrze posługujemy się zarówno językiem polskim, jak i niemieckim i tak założyliśmy firmę Auto-Manager.

Jesteśmy Polakami, którzy dorastali w Niemczech. Dzięki temu perfekcyjnie władamy językiem polskim oraz niemieckim, znamy niemiecką kulturę oraz zachowania, a co za tym idzie, potrafimy skutecznie negocjować w trakcie ustalania ceny. Przez lata zbudowaliśmy sieć kontaktów m.in. z rzeczoznawcami oraz specjalistami samochodowymi.

Zajmujemy się kompleksową obsługą, a to oznacza, że nasz klient nie musi się o nic martwić i marnować swojego cennego czasu. Naszym priorytetem jest spełnianie Państwa życzeń oraz oczekiwań.

Znajdziemy "ten jedyny" i sprowadzimy go bezpośrednio pod Państwa dom. Jesteśmy pewni aut, które znajdujemy dla naszych klientów, ponieważ każde z nich jest sprawdzane pod kątem technicznym i wizualnym.

Na Państwa życzenie samochód zostanie zweryfikowany przez niemieckiego eksperta oraz zostanie wystawiony certyfikat kontroli DEKRA i TÜV.

Tym sposobem wykluczamy jakąkolwiek możliwość oszustwa samochodowego, które niestety są dość częste podczas importu niemieckich aut (cofnięty licznik, prowizoryczna naprawa powypadkowa itp.)

Posiadamy stały dostęp do ciągle ewoluującego rynku samochodowego w Niemczech (kilka tysięcy ofert sprzedaży pojazdów)