Poradnik - VI Etapów do Twojego auta z Niemiec:

W razie sprowadzenia auta z Niemiec o własnych siłach radzimy Ci bardzo dokładnie przeczytać wszystkie etapy (naciśnij na interesujący Cię etap, aby przejść do artykułu) i szczegółowo zaplanować całe zamierzenie.

droga do auta
szyld gdzie-szukać auta
szyld jak-sprawdzić auto
szyld jak-kupić auto
szyld jak-zarejestrować auto-w-niemczech
szyld jak-sprowadzić auto
szyld jak-zarejestrować-auto-w-polsce

Poniżej znajdziesz linki do stron, na których opisaliśmy wszystkie etapy importu auta z Niemiec przez Auto Manager, jak również udzieliliśmy szczegółowych oraz wyczerpujących informacji do samodzielnego sprowadzenia samochodu od naszych zachodnich sąsiadów.


ETAP I Gdzie szukać samochodu z Niemiec?

Ostatnie Twoje wątpliwości, czy warto sprowadzić samochód z Niemiec, myślę, że rozwialiśmy. W wypadku, kiedy zdecydujesz się na samodzielny import pojazdu, zobacz, jak i gdzie możesz go znaleźć oraz z jakich źródeł my nabywamy proponowane samochody.

ETAP II Sprawdź auto przed jego kupnem!

Nie ma co kupować kota w worku, a więc czy z nami, czy sam chcesz nabyć samochód, polecamy Ci dokładne sprawdzenie auta przed jego kupnem.

Dowiedz się jak oszukują polscy handlarze i jakie bajki o samochodach stoją w polskich ogłoszeniach oraz na co uważać, aby nie paść ofiarą krętacza

ETAP III Transakcja kupna auta w Niemczech.

Niemieckie umowy są korzystne dla kupujących. Poinformuj się, jakie Twoje prawa będą chcieli ukryć przed Tobą sprzedawcy aut w Niemczech oraz jakie dokumenty powinieneś otrzymać przy kupnie samochodu. Być może interesesuje Cię zakup auta z w cenie netto i potrzebujesz informacji jak przebiega cala procedura kupna samochodu w Niemczech na firmę.

ETAP IV Jakie formalności czekają na mnie w Niemczech?

Jeżeli zdecydujesz się na sprowadzenie samochodu na kołach, musisz go zarejestrować. Wszystkie najnowsze i dokładne informacje na temat całej procedury i związanych z nią kosztów znajdziesz w naszym artykule.

ETAP V Możliwości sprowadzenia samochodu do Polski?

Samochód kupiony, zarejestrowany i następne pytanie, które sobie zadajesz jest: jak go teraz przewieźć z Niemiec do Polski i ile to kosztuje. Przedstawiliśmy wady i zalety poszczególnych metod sprowadzenia auta, abyś mógł wybrać najlepszą z nich dla Ciebie.

ETAP VI Jakie formalności czekają na mnie w Polsce?

Pozostał ostatni i najłatwiejszy etap, ponieważ od tego momentu nie musisz posługiwać się językiem obcym. Zobacz, jakie formalności i koszty czekają na Ciebie w Polsce.